Vzdělávací kurzy pro kinaře ve spolupráci s NFA

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na sérii vzdělávacích seminářů a workshopů, která proběhne v průběhu několika podzimních víkendů v pražském kině Ponrepo. Semináře se zaměřují na invenční způsoby uvádění a prezentace audiovizuálních děl dětským i dospělým divákům.

Jsou vhodné zejména pro programové pracovníky kin, lektory, a organizátory filmových projekcí, kteří se snaží přistupovat ke své práci s důvtipem. Jejich absolvováním získáte důkladnou průpravu v lektorských úvodech a prezentačních schopnostech. V sérii workshopů vám dokážeme, že i v malém kině můžete dětem a mladému publiku nabídnout pestrý, kultivovaný a výrazný program. Jak takovou činnost financovat a jak přistupovat k dramaturgii? Kde sehnat na malém městě zkušené lektory? Musíte si je vychovat! My vám poradíme jak..

Projekt byl podpořen Ministerstvem kultury. Získal záštitu APK, díky čemuž Vám můžeme nabídnout výrazné slevy pro členy APK.
Lektory seminářů jsou odborníci na oblast filmové výchovy a práci s publikem, vysokoškolští pedagogové, festivaloví dramaturgové ad. Vystoupí zde osobnosti jako David Čeněk, Jiří Flígl, Martin Čihák, Vladimír Hendrich, Iva Hejlíčková, Lukáš Houdek, Kateřina Bílková, ad.

Cena kurzů je pro členy APK:
Jak uvést film + Jak uvést film dětem – 3000 Kč (40 hodiny výuky)
víkendy 22. – 23. října / 29.-30. října / 26.-27. listopadu / 3.- 4. prosince
Jak uvést film dětem – 1500 Kč (20 hodin výuky)
– 23. října / 29.-30. října
Jak uvést film – 1500 Kč (20 hodin výuky)
26.-27. listopadu / 3.- 4. prosince

Podrobný program naleznete online ZDE.

Online rezervace ZDE.

Můžete informaci sdílet svým přátelům prostřednictvím sociálních sítí ZDE.