Projekt MATHILDA podporuje APK (spot ke stažení)

Na Valné hromadě v rámci projektu kino 2017 jsme přivítali zástupkyně nadačního fondu MATHILDA.
Nadační fond Mathilda  vznikl v roce 2010 a jeho posláním je podpora osob s těžkým zrakovým postižením. Vyhledává, podporuje a realizuje smysluplné projekty, které těmto lidem usnadňují jejich život. Soustřeďuje se jak na projekty, které napomáhají vzdělávání nevidomých a slabozrakých osob a v konečném důsledku výrazně přispívají k jejich integraci včetně pracovního uplatnění. Také se zabývá výchovou a výcvikem vodicích psů, kteří se pro mnohé z nich stávají nepostradatelnými pomocníky. Vytváří i různé kulturní aktivity umožňující seberealizaci mladých nevidomých umělců.
Pro podporu této činnosti můžeme přispět i my v kinech – nasazením 30 vteřinového velice vydařeného spotíku před trailery, mezi trailery nebo i za ně 🙂

Spot je ke stažení ve formátu MP4, nebo DCP ( 2D Flat, 2CH, 30sec ) na google úložišti

Pokud budete tak laskaví a spot občas nasadíte, napište prosím na mail michal.miskovsky@apkcs.cz  že jste tak učinili a připojujete se k projekci spotu.  Uvedení spotu není nijak časově omezeno, ani datováno , můžete ho nasadit libovolně, na jak dlouho chcete a také v časech, které chcete.
Rádi bychom měli zpětnou vazbu a můžeme Vaše kino zveřejnit na facebooku Mathildy.

Video o činnosti a další představení najdete na Youtube kanálu Mathildy


Web je http://www.mathilda.cz

17880121_638757566313001_8205965895574315799_o