NOVOBORSKÁ AKADEMIE SPOJENÝCH KINEMATOGRAFIÍ XVI.ročník: 9. – 11.10.2017

NOVOBORSKÁ AKADEMIE SPOJENÝCH KINEMATOGRAFIÍ  XVI.ročník: 9. – 11.10.2017

PROGRAM NASK 2017

Vážení kolegové – akademici, přátelé, příznivci filmu a milí hosté!

 

Letošní ročník, jak asi víte, je bohužel poznamenán velkou ztrátou člověka, prezidenta akademie Radovana Novotného. Přál si však, aby NASK pokračovala a kinaři se v Novém Boru dál scházeli.

Setkání se uskuteční ve dnech 9. – 11.10.2017. Začínáme v úterý v 10:00, takže ty ze vzdálených končin můžou přijet už v pondělí 9.10. na aklimatizaci. Stále zůstáváme věrni našemu oblíbenému týmu Vertical Entertainment s.r.o., který představí svůj dramaturgický plán. Program bude klasický – dozvíte se novinky z UFD a nebude chybět ani APK a APK Cinema Service a mnoho dalších. Těšit se můžete také na předpremiéru filmu Milada (Bohemia MP). Program je aktualizován na webových stránkách. Ve středu si nenechte ujít přednášku Státního fondu kinematografie, týkající se poplatků z kinematografického představení (jak správně zasílat) a podávání žádostí na technický rozvoj kin (časté dotazy a chyby žadatelů a příjemců dotace).

Zástupci reklamní společnosti Visia Cinema, Disdata a Ticketware si pro Vás opět připraví určitě něco dobrého. Hlavně Vás čeká to nejdůležitější – výměna zkušeností!

Jinak zůstává vše při starém, výlet do neznáma, aktuální změny programu J i výše účastnického poplatku (600,- Kč).

Všechny informace už máte. ŽÁDÁM Vás o co nejrychlejší vyplnění přihlášek a hlasovacích lístků a odeslání zpět do Boru, ať vše vyřídíme v klidu (výroba cen, rezervace ubytování, stravování, pozvánky oceněným…)

Pokud přijedete již v pondělí 9.10., tak Vám nocleh zajistíme v penzionu. Za nocleh zaplatíte  cca 450,- Kč.  Záleží jenom na Vás, jaký čas potřebujete k aklimatizaci.

V případě, že se rozhodnete pro pondělí, tak to nezapomeňte připsat na přihlášku. Aktuální informace o programu a fotografie z minulých ročníků jsou zveřejněny na www.nask.cz

 

 

Těším se na Vaše přihlášky a pošlete je prosím včas!

Ilona Rejholcová (tel: 605 351 041)

Nový Bor