Staňte se členem!

JAK SE STÁT ČLENEM APK?


 

Není to nic složitého.
Máte-li i přesto problém s vyplněním, odesláním či obdobně, bez váhání nás kontaktujte zde

Připravili jsme pro vás elektronickou přihlášku. Prosíme, čtěte pečlivě, co vám systém sděluje za zprávy. Ten vás krok za krokem povede až k vytištění přihlášky, kterou stačí podepsat a odeslat. Máte hned na výběr:

  • Klasickou poštou – PODEPSANOU přihlášku na vyznačeném místě přehněte, vložte do obálky s okénkem (adresa APK by měla být přesně v tomto okénku) a obálku odešlete, jak jste zvyklí.
  • E-mailem – pokud jste technicky zdatnější, PODEPSANOU přihlášku přihlášku nascanujte a zašlete na tajemnice@kinari.cz

Ozveme se vám do týdne. Nestane-li se tak, prosíme kontaktujte nás (kontakt) a vaši přihlášku prověříme a společně případně zjistíme, kde nastala chyba.

ČLENSKÉ POPLATKY

Každý člen, jak je určeno ve stanovách APK, platí členské poplatky. Jejich výše je vypočítána z výše tržeb. Za každý započatých 0,5 miliónu Kč tržeb se platí 500 Kč, minimální výše členského poplatku je 500 Kč, maximálně však 12.000 Kč.

POČTY HLASŮ PŘI HLASOVÁNÍ NA VALÝCH HROMADÁCH

Každý člen má právo účastnit se Valných hromad. Počet hlasů pro každého člena je vypočítán dle jeho výše tržeb, za každých započatých 0,5 miliónu Kč tržeb má každý člen 1 hlas, minimálně vždy 1 hlas, maximálně však 16 hlasů.

JAKÉ JSOU KONKRÉTNĚJŠÍ VÝHODY, ŽE SE STANETE ČLENY APK?

 

Inspirujte se.
APK vás na svých webových stránkách pravidelně informuje o zajímavých faktech či nabídkách, které jsou využitelné vámi – lidmi pracujícími v kinech. Inspirujte se, co vše by šlo dělat například i ve vašem kině.
Nechávejte se pozvat.
Snažíme se vás pravidelně zvát na akce, které by mohly zajímat přímo vás nebo vaše diváky, a tím chceme také napomoci zvýšení návštěvnosti právě vašeho kina.
Buďte v obraze.
APK chrání zájmy provozovatelů kin v České republice. Proto je v úzkém kontaktu s distributory, státní správou, autorskými svazy a dalšími. O těchto jednáních a závěrech jsou členové informováni.
Ovlivňujte, jak budou vypadat zákony.
APK se spolupodílí na přípravě legislativních norem, vyhlášek a zákonů týkajících se oboru. Říkejte nám právě vy, co je dobré nebo naopak, co by se mělo změnit!
Máte „kinoproblém“? Ptejte se.
APK vykonává poradenskou a konzultační činnost pro členy APK. Jsou mezi námi dlouholetí profesionálové a odborníci v oboru a vyskytne-li se velmi specifický problém, umíme zjistit odpověď.
Buďte více vidět.
APK má více jak 200 členských kin, po celé ČR.
Vydělávejte více.
APK pravidelně jedná s různými dodavateli o výhodnějších cenách za jejich produkty pro členy APK. Členové mají např. mnohem výhodnější ceny za dopravu zásilek Českou poštou, díky APK po mnoha jednáních byly výrazně nenavýšeny autorské poplatky pro OSA.