Pošta

ČESKÁ POŠTA – ZVÝHODNĚNÉ POSÍLÁNÍ ZÁSILEK PRO ČLENY A PARTNERY


 

Každý člen APK a partner APK může po dobu partnerství využívat zvýhodněnou cenu poštovného pro členy a partnery APK, konkrétně možnost přepravy pouze 35mm a DCP kopií. O rozšíření druhů balíků s Českou poštou jednáme. Staňte se členem APK nebo partnerem APK!

INFORMACE PRO ČLENY APK

31. 7. 2015 – NOVINKY  V PODÁVÁNÍ  BALÍKŮ U ČESKÉ POŠTY

APK Cinema Service s.r.o. má s Českou poštou, s.p. platnou dohodu k distribuci balíků Do ruky s pevně stanovenou jednotnou cenou za zásilku.
Všem členům APK byly vystaveny zákaznické karty, které ovšem na cenu balíků Do ruky nemají vliv a to ani jejich právě probíhající výměna na novou úroveň technologické slevy. Tato sleva souvisí s nesmluvním podáním listovních zásilek a jejich úhradou v hotovosti na pobočce ČP.

Při podání zásilek (balík Do ruky) není povinnost se zákaznickou kartou ČP prokázat a i přesto budou zásilky ČP přijaty za zvýhodněnou cenu. Všichni členové APK měli obdržet informační email, kde je uvedeno zrušení karty staré spolu s číslem nové karty. Nová karta má třetí číslo od konce vždy číslo 2. Při podání stačí použít číslo nové karty, nemusíte se prokazovat kartou.

Všechny členy žádáme o trpělivost. Průběžně Vám budou nové karty předávány prostřednictvím místních pošt ve Vašich sídlech.

Informace pro  kina, která používají on-line podání na nové karty.

Kina, která již obdržela nové karty a používají Podání on-line musí postupovat následovně:

  1. Na záložce „ZÁSILKY“ pod „ručním vstupem“ zadat „nové podání“ 2. Kliknout na ozubené kolo vpravo dole u výběru karty 3. Z pravého okna šipkami odebrat blokované karty a naopak z levého okna přidat kartu aktivní 4. Potvrdit tlačítkem „OK“

Děkujeme za Vaši trpělivost při přechodu na nové karty.

 

APK posta1

APK posta2